Altay Mekanik Havalandırma Kanal Temizliği

7/24 Destek

Kesintisiz Hizmet Anlayışı

+90 212 274 32 06

Bizimle İletişime Geçin

Altay’la Rahat Bir Nefes Alın!

Havalandırma kanal sistemleri, binalardaki temiz hava dolaşımının sağlandığı noktalardır. Dolayısıyla kir ve tozun yoğun olduğu bu alanlar, iç mekânlardaki hava kalitesini ve orada yaşayanların sağlığını da doğrudan etkilemektedir.

Altay Klima Mekanik Bakım Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. sunduğu 7/24 kaliteli teknik servis hizmetiyle yaşam alanlarınızı alerjenler ve diğer kontaminasyon unsurlarından arındırır, iç mekânlarınızın havasını tazeleyerek, hava kalitesini artırır.

Altay, size en kaliteli hizmeti vermek için evinizde ya da iş yerinizde yaptığı keşif ve analizler doğrultusunda etkin bir iş planı hazırlar, günlük programınızı bozmadan temizleme ve dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirir. Modern ekipmanlar ve doğaya duyarlı  kimyasal ilaçlar kullanan ekibimiz; havalandırma kanallarını, filtreleri ve hava sisteminin diğer parçalarını dezenfekte ederek tüm havalandırma sistemini koku, küf, zehirli gaz, bakteri, mantar, polen, toz piresi virüs ve diğer kontaminasyon etkenlerinden arındırır, havalandırma sistemini kokusuz ve sağlıklı bir ortama kavuşturur.

Havalandırma kanal sistemlerinin periyodik aralıklarla temizlenmesi bu cihazların verimliliğini artırarak  %30  düzeyinde bir enerji tasarrufu sağlar ve tüm cihazların periyodik bakım giderlerini düşürür. Bunun yanı sıra çalışma ortamından kaynaklanan sağlık sorunlarını azaltarak, çalışanların verimliliğini artırır.

Bu sayede hem fizyolojik hem de ekonomik anlamda rahat bir nefes alırsınız.