Altay Mekanik Havalandırma Kanal Temizliği

7/24 Destek

Kesintisiz Hizmet Anlayışı

+90 212 274 32 06

Bizimle İletişime Geçin

Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız, 1995 yılından beridir, profesyonel ve eğitimli kadrosu, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı  ve 7/24  servis performansıyla, kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hareket eden uzman kadromuz, keşif ve raporlama hizmetinin yanı sıra marka farkı gözetmeksizin; iklimlendirme, havalandırma, konfor ve soğutma sistemlerinin  arıza müdahalesi, koruyucu periyodik bakım ve mekanik revizyonunu sağlamaktadır.

Misyonumuz

Dünya konjonktürüyle birlikte gelişen inovasyonun paralelinde, en gelişmiş  teknik ekipman ve en kalifiye teknik personelle; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri en kısa zamanda üretmek ve kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi hizmet anlayışıyla tüm dünyada fark yaratacak modern bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Köklerimizden aldığımız güçle, lideri olduğumuz havalandırma kanalı temizliği sektörünü her zaman ileriye taşıyarak tercih edilen ilk marka olmak; kalifiye personel yetiştirerek, nitelikli iş gücü üretimi ve istihdamıyla ülkemizin ekonomisi için sürdürülebilir bir büyüme sağlamak.

Kalite Politikamız

İçinde yaşadığımız topluma ve çevreye karşı duyarlı,
iş güvenliğini ve işçi sağlığını önemseyen,
yasal yönetmelik ve kanunlara uygun,
müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla oluşturduğumuz kalite politikamızı;
inovatif gelişmelere paralel bir şekilde modernize ederek müşterilerimize dünya standartlarında kaliteli bir hizmet sunuyoruz.
Yaptığımız analizsel çözümlemeler ve gerçekleştirdiğimiz keşifler sayesinde müşterilerimizi yakından tanıyor, ihtiyaçlarını ve beklentilerini bilerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.